January
Schedule
January FT HT
Khatoco Khanh Hoa
SHB Da Nang
2
3
1
2
Becamex Binh Duong
Nam Dinh FC
2
1
1
1
CLB TPHCM
T T Hanoi
2
1
0
1
Sai Gon FC
Binh Dinh
1
1
1
1
Rukinzo FC
BS Dynamic
Postp.
CF Alondras
coruxo FC
0
2
0
1
Union Criptanense
Atletico Cervantino 3
4
0
3
0
Nam Dinh FC
Hoang Anh Gia Lai
1
1
1
1
Moralo CP
CD Miajadas
Postp.
UB Lebrijana 1
San Fernando CD
0
0
0
0
Becamex Binh Duong
Khatoco Khanh Hoa
0
0
0
0
Merida AD
CD Coria
Postp.
Hoang Anh Gia Lai
Khatoco Khanh Hoa
2
1
0
1
Becamex Binh Duong 1
SHB Da Nang
0
0
0
0
Al Teram (w) 1
Wadi Degla (w) 1
0
2
0
0
Al Tayaran (w) 2
Al Alaa (W) 2
11
0
5
0
Maadi Yacht Club (w) 1
Ahli Bank (W) 1
2
3
1
2
KMC FC
Lipuli FC
Postp.
Mlada Boleslav
Pardubice
4
1
2
0
Mtibwa Sugar
Chipukizi FC 1
1
0
0
0
Young Africans FC 2
Jamhuri 1
0
0
0
0
Tescoma Zlin 1
Blansko
4
1
0
0
Banik Ostrava
SK Prostejov
0
1
0
0
Sparta Praha
Chrudim
6
0
2
0
Brno
WSG Wattens
0
2
0
0
Dynamo Dresden
Baumit Jablonec
2
1
1
0
E.S.Beni Khalled
Stade Africain Menzel Bourguib
Postp.
Sparta Praha
Chrudim
2
0
2
0
Dream Star (W) 2
Ibom Angels (W) 2
3
2
1
1
FC Robo (w)
Pelican Stars (W) 1
5
1
3
1
Sigma Olomouc
Spartak Trnava
2
1
0
0
Malindi 3
Mlandege FC
0
0
0
0
Benfica
Sporting Braga
Postp.
Sai Gon FC
SHB Da Nang
2
2
1
1
CFR Cluj
Gaz Metan Medias
1
1
0
0
Azam
Mlandege FC
1
1
1
0
FC Clinceni
SCM Argesul Pitesti
4
1
2
0
Lausanne Sports
Neuchatel Xamax
1
1
0
1
Al Tayaran (w) 1 2
Maadi Yacht Club (w) 1
1
0
1
0
Simba Sports Club 1
Chipukizi FC 1
3
1
1
1
Rijeka 2
Fehervar Videoton 1
0
1
0
0
Teplice 1
Viktoria Zizkov
1
0
0
0
Young Africans FC 2
Namungo FC 2
1
0
1
0
Kingston City 1
Heidelberg United 1
2
1
2
1
St George City FA U20 1
APIA Leichhardt Tigers U20 2
2
0
1
0
Sutherland Sharks
Central Coast Mariners
2
0
1
0
St George City FA 1
A.P.I.A. Leichhardt Tigers 3
4
1
4
0
Nam Dinh FC
Hong Linh Ha Tinh
1
0
1
0
CLB TPHCM
An Giang
1
0
0
0
Pardubice
FK Graffin Vlasim
Cancel
Mezokovesd Zsory
Sajobabony Vegyesz
12
0
7
0
Gyirmot SE
Ujpesti
1
2
0
1
SOROKSAR
Dorogi FC
1
0
1
0
Dukla Prague
Baumit Jablonec
3
1
2
1
Basel
Thun 1
2
2
2
2
Sokol Dolna Zdana
Tatran LM
1
1
0
1
Budapest Honved
Gyori ETO
1
0
1
0
Vysehrad
FK Prepere
Postp.
SD Laredo
Racing B
1
0
1
0
SKF Sered
MFK Skalica
2
2
1
2
Podbeskidzie Bielsko-Biala
Opava
1
0
1
0
Sonderjyske 1
Aarhus Fremad 2
6
0
3
0
Lugano
Chiasso
3
0
1
0
Diosgyor VTK
Debrecin VSC
1
0
1
0
Mlada Boleslav
Bohemians 1905
0
2
0
0
St.Polten
SK Vorwarts Steyr
2
1
0
0
Pecsi MFC
Paksi SE Honlapja
1
3
0
0
Ilves Tampere
HJS Akatemia
4
0
4
0
Slaven Koprivnica 1
NK Orijent Rijeka 1
0
1
0
0
Lierse Kempenzonen
Anderlecht
Postp.
MTK Hungaria
ZalaegerzsegTE
Postp.
Tescoma Zlin
Lisen 1
3
1
1
0
FC Zurich 1
Luzern
3
1
1
0
SV Ried 1
SKU Amstetten
2
0
2
0
Red Bull Salzburg
Gornik Zabrze
Postp.
Spartak Trnava
Brno 2
0
1
0
1
Vaduz
Winterthur
2
3
1
0
FC Mariupol
Slovan Liberec
1
3
1
3
Budafoki MTE
Synot Slovacko
1
1
0
1
MFK Karvina 1
Trinec
0
0
0
0
Jamhuri 1
Namungo FC
0
2
0
1
ZNK Osijek
Sturm Graz 3
2
3
0
2
FC Viktoria Plzen
Hradec Kralove
5
2
3
0
LASK Linz
Austria Wien
3
1
1
0
FC Wil 1900
St. Gallen 1
1
4
0
0
Rapid Wien
Lafnitz
2
1
2
1
Servette
Grasshopper
Postp.
WSG Wattens 1
Sigma Olomouc 1
1
1
0
1
Simba Sports Club 4
Mtibwa Sugar 1
2
0
2
0
Medjimurje
NK Lokomotiva Zagreb
1
3
1
1
Schalke 04 (Youth)
Preuben Munster
3
2
2
0
Sparta Praha
Dynamo Ceske Budejovice
0
1
0
0
Racing Genk
KVSK Lommel
Cancel
Banik Ostrava
Lisen
2
0
2
0
Stade Africain Menzel Bourguib 5
AS Kasserine 2
0
0
0
0
AS Marsa 1
E.S.Beni Khalled 1
2
0
0
0
Istra 1961 Pula 1
HNK Sibenik
2
0
0
0
Fehervar Videoton 2
Sturm Graz 3
1
3
0
2
Azam
Malindi
1
0
0
0
FK Drita Bogovinje
KF KEK
2
2
2
0
Young Africans FC 2
Azam 2
1
1
0
0
Simba Sports Club
Namungo FC 3
2
1
2
0
NK Opatija 2
HNK Gorica 2
2
4
0
2
Budafoki MTE
FC Koper 1
0
2
0
1
Hajduk Split 1
NK Solin 1
3
2
2
0
Zorya 2
Rakow Czestochowa 4
2
2
0
0
NK Orijent Rijeka 2
Fehervar Videoton 1
2
6
1
3
SV Ried 1
FC Wacker Innsbruck
2
2
0
0
TSV Hartberg
FC Blau Weiss Linz
4
2
2
1
Young Boys
Chiasso 1
4
1
2
0
Pamplemousses 2
EBRRMR 1
2
1
1
0
Benin
Togo
0
0
0
0
SV Wienerberger
Rapid Vienna (Youth)
Postp.
Navbahor Namangan
FK Andijon
1
0
0
0
Rydalmere Lions FC
Central Coast Mariners
Postp.
MTK Hungaria
Vasas
Postp.
Budapest Honved
Ujpesti
3
2
1
2
Medjimurje 1
HNK Sibenik 1
0
5
0
2
FC Superfund Pasching
LASK Linz
4
4
1
2
Kapfenberg
NK Mura 05
1
5
1
2
Radnik Surdulica
FK Dubocica 2
1
1
0
0
Budaorsi SC
Paksi SE Honlapja
0
8
0
4
Wisla Krakow 1
Podhale Nowy Targ
5
0
2
0
FK Senica
Sport Podbrezova
1
4
0
4
SKF Sered
MFK Dubnica nad Vahom
Postp.
Bodajk FC Siofok
ZalaegerzsegTE
0
0
0
0
Kazincbarcika
Varda SE
0
2
0
2
Saint Gilloise
Racing Genk
4
4
2
1
AS Kasserine 3
E.S.Beni Khalled 2
3
1
3
1
NK Varazdin
Rudes
4
0
1
0
Nyiregyhaza
Paksi SE Honlapja
4
3
1
2
Servette
Stade Ouchy
Postp.
Stal Mielec
CSKA Sofia
0
0
0
0
Ujpesti
Gyori ETO
0
3
0
1
Mezokovesd Zsory
Dorogi FC
4
0
3
0
Aarau
Basel
0
5
0
2
Grasshopper
Luzern
Postp.
MSK Zilina 1
Podbeskidzie Bielsko-Biala
1
2
0
1
Istra 1961 Pula 3
NK Lokomotiva Zagreb 4
1
0
1
0
Rijeka 1
ND Gorica 1
3
0
2
0
Videoton Puskas Akademia
Csakvari TK
1
1
0
0
TSV Hartberg
SKU Amstetten
3
0
3
0
Cracovia Krakow
Puszcza Niepolomice 1
3
1
1
1
Algeciras
Ferencvarosi TC 1
1
3
1
1
Rozwoj Katowice
Start Sierakowice
Postp.
Hlucin
Dolni Benesov
Postp.
Young Africans
Simba Sports Club
0
0
0
0
Young Africans FC 1
Simba FC 2
0
0
0
0
Rapid Wien
Rapid Vienna (Youth)
2
1
0
0
Sokol Dolna Zdana
Liptovsky Mikulas
Postp.
Sonderjyske
Odense BK
1
1
0
0
Dinamo Zagreb 2
Fehervar Videoton 1 3
2
1
1
1
Lokomotiv Plovdiv
FC Maritsa 1921
3
1
1
0
Jagiellonia Bialystok
Zaglebie Lubin
2
1
0
0
AC Horsens 1
Skive IK 1
2
2
1
0
FC Neftci Baku 1
Keshla FK 2
4
3
2
0
Bandirmaspor
Lech Poznan
0
1
0
1
FC Copenhagen
Hvidovre IF
2
2
1
1
HNK Gorica 1
Dinamo Zagreb II 3
2
1
2
0
Lechia Gdansk 2
Sokol Ostroda 2
3
0
2
0
TPS Turku
Ilves Tampere
1
7
1
4
Sandecja Nowy Sacz
Odra Wodzislaw Slaski
Postp.
Litex Lovech 1
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa 2
1
0
1
0
Piast Gliwice 2
Zorya 3
2
1
1
0
Aarhus AGF 1 2
Viborg 2
2
2
0
1
ZNK Osijek
FC Koper 1
1
2
1
0
Domzale 1
ASK Bravo Publikum 1
3
0
2
0
Legia Warszawa
Emirates Club
Cancel
Royal Antwerp
KVSK Lommel
Postp.
Thun
Lausanne Sports
1
3
0
0
Rijeka 2
Dafuji cloth MTE 1
4
2
3
0
Pogon Szczecin
Warta Poznan
0
2
0
0
Rapid Wien 1
Trenkwalder Admira Wacker 1
3
1
2
1
Austria Wien (Youth)
Grazer AK
2
2
1
0
Vaduz
FC Dornbirn 1913
5
1
1
0
F.C.Barcelona Futsal
Prishtina Futsal
9
2
0
0
Hills Brumbies
Blacktown City Demons 2
1
4
0
2
Sutherland Sharks U20
St.George Saints U20
Postp.
Navbahor Namangan
FK Andijon 3
2
0
1
0
Blacktown Spartans
Rydalmere Lions FC
2
2
2
2
Sydney University
Marconi Stallions 1
0
5
0
1
Kuruvchi Bunyodkor
Oktepa
3
2
2
2
Neftchi Fargona
Kuruvchi Kokand Qoqon
0
1
0
0
Sutherland Sharks
St George Saints
0
0
0
0
Vinh Long
An Giang
1
0
0
0
CSM Ramnicu Sarat
Gloria Buzau
1
3
1
1
OKS Stomil Olsztyn
Huragan Morag
6
2
1
0
Ujpesti
Szegedi AK
Postp.
Samford Ranges
Surfers Paradise
1
1
0
1
Etar
Spartak Pleven
3
0
1
0
NK Medimurje Cakovec
Istra 1961 Pula
2
1
0
0
MFK Ruzomberok
Tatran LM
2
2
1
0
Skra Czestochowa
LKS Wolczanka Wolka Pelkinska
5
0
2
0
Sport Podbrezova 1
Sokol Dolna Zdana 1
4
1
2
0
Medjimurje
FC Astra Giurgiu 2
2
1
1
0
FC Artmedia Petrzalka
KFC Komarno
2
1
2
0
GKS Katowice
MKS Kluczbork
1
1
0
1
Bijelo Brdo
NK Osijek II
1
3
1
1
Slavoj Trebisov
FK Kosice
3
2
1
1
FC Mynai
Varda SE
0
1
0
1
Gyirmot SE
ZalaegerzsegTE
0
0
0
0
Vysehrad
Chrudim
2
3
2
0
Vysocina jihlava
Zivanice
Postp.
GKS Belchatow
Znicz Pruszkow
Postp.
ZNK Osijek
Fehervar Videoton 1
2
2
1
0
Banik Ostrava B
Trinec
2
0
1
0
Gornik Polkowice
Lechia Zielona Gora
3
1
1
0
Red Bull Salzburg
SK Vorwarts Steyr
6
0
1
0
B93 Copenhagen
Roskilde
1
1
1
1
Nordsjaelland 1
Helsingor 2
4
2
1
0
FK Senica
Lisen
2
1
1
0
Herfolge Boldklub Koge
Holbaek 1
2
0
2
0
Lyngby
HIK Hellerup 1
5
2
4
1
Gawin Sleza Wroclaw 1
Miedz Legnica
4
4
3
1
Renova Cepciste
FK Drita Bogovinje
4
0
2
0
Chemik Police
Flota Swinoujscie
1
6
0
3
Bronshoj 1
AB Tarnby
0
0
0
0
Chemik Bydgoszcz
Sokol Kleczew
2
2
1
2
Widzew lodz 1
Elana Torun
1
2
0
2
Znicz Pruszkow
GKS Belchatow
2
0
1
0
Schaffhausen
FC St.Gallen U21
1
5
0
3
Naestved
B 73 Slagelse
2
1
0
0
Odra Opole
Polonia Bytom 1
3
2
0
2
Septemvri Sofia
CSKA 1948 Sofia
0
4
0
3
Vasas
Dunajska Streda
1
2
1
0
Metalac Gornji Milanovac
Zemun 1
4
0
1
0
Slask Wroclaw
Novi Pazar
4
1
3
1
FC Sozopol
Cherno More Varna
1
4
1
2
LKS Nieciecza 1
Cracovia Krakow 1
0
2
0
0
Rapid Bucuresti 2
Odorheiu Secuiesc 1
4
1
1
0
SOROKSAR
Pecsi MFC
0
4
0
1
Beroe Stara Zagora 1
Yantra Gabrovo 1
3
0
0
0
Fremad Amager
BK Avarta
3
0
0
0
Brondby IF
Kolding FC
1
2
0
0
ND Gorica
Tabor Sezana
2
1
1
1
Wisla Krakow 3
MSK Zilina
2
2
1
1
Randers FC
Esbjerg
5
3
1
1
Resovia Rzeszow
Hutnik Krakow
3
0
0
0
Young Boys
Stade Ouchy
5
1
3
0
SKF Sered
Dukla Banska Bystrica
2
2
0
1
NK Varteks Varazdin
Hrvatski dragovoljac
4
0
1
0
NK Lokomotiva Zagreb 1
HNK Sibenik 1
1
1
1
0
Wigry Suwalki
Wisla Plock
0
2
0
2
SJK Seinajoen
FC Haka
1
2
0
1
Academy Pandev 1
Borec Veles 1
2
1
1
0
AC Oulu
RoPS Rovaniemi
2
0
0
0
NK Publikum Celje 3
NK Nafta 1
1
1
0
1
Slaven Koprivnica
Radnik Sesvete 1
2
4
2
2
Bytovia Bytow
Nielba Wagrowiec 1
2
0
0
0
Hajduk Split
NK Croatia Zmijavci
1
1
0
1
Videoton Puskas Akademia
Ujpesti
5
0
3
0
Nitra
MSK Puchov
2
1
1
1
Servette
Neuchatel Xamax
Postp.
Slask Wroclaw II
Stal Brzeg
3
2
1
0
Anderlecht U21
Saint Gilloise
0
1
0
1
Gornik Leczna
Stal Rzeszow
1
2
1
0
FC Liefering
WSG Wattens
Postp.
SV Ried
FC Superfund Pasching 1
3
1
3
1
MFK Ruzomberok
Lipany
Postp.
FC Wil 1900
FC Zurich
Postp.
St.Polten 1
FC Blau Weiss Linz 1
0
1
0
1
Red Bull Salzburg
SKU Amstetten
6
0
1
0
TSV Hartberg
SG Austria Klagenfurt
1
3
0
1
FC Mariupol
Rakow Czestochowa
2
2
1
1
Lahti
Ekenas IF Fotboll
3
1
0
0
Basel
Chiasso
Postp.
Diosgyor VTK
Mezokovesd Zsory
3
2
0
2
NJS
PK-35 Vantaa
Postp.
St. Gallen
Rheindorf Altach
2
0
1
0
LASK Linz
Lafnitz 2
5
0
3
0
Grasshopper
Austria Lustenau
3
2
1
0
Young Boys
Aarau
3
2
3
0
SC Weiz
Grazer AK
Postp.
Videoton Puskas Akademia
Szombathelyi Haladas
3
0
1
0
MTK Hungaria
Budapest Honved
0
1
0
1
Sally Tas 2
Majestic FC 1
1
0
0
0
Lokomotiv Tbilisi
Gareji Sagarejo
8
0
5
0
Vejle 2
Aarhus Fremad 1
3
1
0
1
Zaglebie Lubin 1
Partizan Belgrade
1
2
1
1
FC Gomel
FC Belshina Babruisk
2
1
1
0
FK Napredak Krusevac
Stal Mielec
0
1
0
0
Slaven Koprivnica 1
HNK Cibalia
4
3
1
1
FC Zurich
Winterthur
1
1
1
0
NK Opatija
FK Backa Backa Palanka
1
3
0
2
Ferroviario Maputo 1
UD Songo 1
0
0
0
0
Jagiellonia Bialystok
Radnicki Nis
3
0
1
0
Baltika Kaliningrad 1
Cukaricki Stankom
2
0
1
0
Dynamo Moscow
Lech Poznan
0
2
0
2
Arsenal Tula
Backa Topola
0
0
0
0
Kriens
Luzern
Postp.
Ostersunds FK
Ferencvarosi TC
Postp.
Sturm Graz
Kapfenberg
3
0
2
0
Dinamo Vranje
FK Dubocica 1
1
3
0
3
Lokomotiv Plovdiv
Atletik Kuklen
2
0
1
0
Austria Wien 1
SV Horn
8
0
5
0
Legia Warszawa 1
Dynamo Kyiv
2
0
2
0
Krylya Sovetov 1
FK Spartak Zlatibor Voda
4
1
0
0
Jagiellonia Bialystok
KF Ballkani
1
2
0
0
Gjilani 1
FC Struga Trim Lum 1
3
3
1
1
FC Superfund Pasching
St.Martin IM Muhlkreis
Postp.
Kuruvchi Bunyodkor 3
Kuruvchi Kokand Qoqon 3
2
2
1
0
Dak Lak
Than Quang Ninh
1
1
0
1
Rochedale Rovers 1
Surfers Paradise
1
4
0
4
Pirin Blagoevgrad
Marekh
5
1
2
1
FC Saburtalo Tbilisi
FC Shevardeni 1
3
0
1
0
Teplice
Viktoria Plzen B
2
0
0
0
FK Senica 1
Blansko 1
2
1
0
1
Lechia Gdansk
Olimpia Grudziadz
9
1
4
0
Aarhus AGF
Midtjylland
0
2
0
1
Kabel Novi Sad
Zlatibor Cajetina
1
1
0
1
Wisla Plock
Motor Lublin
2
1
0
0
MFK Ruzomberok 1
Dukla Banska Bystrica
2
4
2
1
NK Varazdin
Inter Zapresic
2
0
0
0
KF Drenica Skenderaj
Gjilani
1
3
1
0
Lou Gansike Sol
Vojvodina Novi Sad
2
2
1
1
NK Olimpija Ljubljana 3
Podbeskidzie Bielsko-Biala 1
0
2
0
1
Terek Grozny
KF Arberia
3
1
0
0
FK Chayka K-SR 1 3
Krylya Sovetov 4
3
4
2
1
Slask Wroclaw
Olimpic Donetsk
2
2
1
0
SV Leobendorf
SC Retz
Cancel
AC Horsens
Middelfart G og
4
0
3
0
Fola Esch
Rodange 91 1
2
0
1
0
Khimki
Septemvri Sofia
1
1
1
0
BATE Borisov
Neman Grodno
1
4
1
3
Svay Rieng FC 3
Visakha FC 2
1
2
1
0
Metalac Gornji Milanovac
Borac Cacak
3
0
1
0
SOROKSAR
Vasas 2
1
2
0
0
Nitra
STK Samorin
2
4
1
4
Stoke City XI
Port Vale XI
Postp.
FK Isloch Minsk 2
FC Minsk
1
5
0
3
Algeciras 1
Rostov FK 2
1
5
0
1
FC Hebar Pazardzhik
FC Maritsa 1921
3
0
2
0
Zaglebie Sosnowiec 1
Wisla Krakow 1
2
2
0
1
Radnik Sesvete 3
Kustosija 1
2
0
0
0
Pogon Siedlce
Znicz Pruszkow
Cancel
FC Voluntari II
Farul Constanta
Postp.
Silkeborg 2
Sonderjyske
3
5
0
1
Slavia Mozyr
Shakhter Soligorsk II
1
1
0
1
FC Dobrudzha 1 1
Botev Vratsa 1 1
1
3
1
1
FC Copenhagen
Helsingor
3
2
1
1
Belasitsa Petrich
Sportist Svoge 1
1
2
1
0
Beroe Stara Zagora
Etar 1
0
1
0
0
Michalovce
Tatran LM
Postp.
Randers FC 1
Aalborg 1
3
1
0
0
SKF Sered 1
Sport Podbrezova
1
4
1
3
Borec Veles 1
Rabotnicki Skopje 1
1
1
0
1
Bijelo Brdo 2
HNK Cibalia 4
1
2
1
1
SKA Khabarovsk
Krasnodar III
2
0
2
0
ASK Bravo Publikum
NK Aluminij
1
1
0
0
Cukaricki Stankom
Slovan Bratislava
Pending
FC Mariupol
Rakow Czestochowa
Pending
Botev Plovdiv
FK Gigant Saedinie
7
0
4
0
Nitra
Trinec
Postp.
MSK Zilina 1
Sokol Dolna Zdana 1
2
0
1
0
NK Opatija
Hrvatski dragovoljac
2
3
1
2
FC Koper
FK Backa Backa Palanka
1
1
0
1
GKS Jastrzebie
GKS Pniowek Pawlowice Slaskie
4
1
0
0
Domzale 1
Levski Sofia 1
2
1
0
1
Novi Pazar
Sileks
1
0
0
0
Radnik Surdulica
Khimki
3
4
1
4
Ludogorets Razgrad
Backa Topola
2
1
2
1
Cracovia Krakow 1
GKS Katowice
1
2
0
1
Widzew lodz
Pogonmazovik
3
1
0
1
Alania Vladikavkaz
Radnicki 1923 Kragujevac
5
3
2
1
Stal Mielec
PFK Montana
1
1
1
0
Slavia Sofia
Krylya Sovetov
1
6
1
3
Cambodia Tiger FC 5
Tiffy Army FC 2
1
0
0
0
Angkor tiger FC
National Defense Forces
1
0
0
0
KF Drita Bogovine
Jagodina 3
2
2
1
0
Scolar Resita 1
ASU Politehnica Timisoara 1
3
1
1
0
Odense BK
Esbjerg 1
4
1
2
0
Lech Poznan
FK Rad Beograd
0
0
0
0
Piast Gliwice
Proleter 2
4
1
2
1
Strumska Slava 4
Ludogorets Razgrad II 1
1
2
1
0
Partizan Belgrade
Rubin Kazan 2
2
5
0
3
Belasica Strumica
FK Tikves Kavadarci
2
3
0
3
Zenit St. Petersburg
Riga FC
4
0
2
0
Dynamo Kyiv
Shakhter Soligorsk
2
0
0
0
Legia Warszawa
FC Krasnodar
0
0
0
0
FC Mariupol
Kyzylzhar Petropavlovsk
4
0
3
0
FK Napredak Krusevac
Alania Vladikavkaz
0
1
0
1
FC Shakhtar Donetsk 1
Lech Poznan
1
1
0
0
Jagiellonia Bialystok
Rotor Volgograd
1
1
1
1
Dynamo Moscow 1
Rakow Czestochowa
2
0
1
0
Stal Mielec
CSKA 1948 Sofia
2
1
1
0
NK Istra 1961 Pula II
Dinamo Vranje
Postp.
FK Spartak Zlatibor Voda
Dnipro-1
1
1
1
0
Manaus (AM)
Ulbra RO
5
0
4
0
Etimesgut Belediye Spor
Tom Tomsk
1
0
1
0
Sandecja Nowy Sacz 1
Podhale Nowy 1
4
0
1
0
Dandenong Thunder
Altona Magic 2
1
0
1
0
Cukaricki Stankom
Maribor
1
0
1
0
Petrolul Ploiesti
Dunarea Calarasi
2
1
2
0
Brisbane Athletic
Mount Gravatt Hawks
2
4
1
1
Odra Opole
Puszcza Niepolomice 2
1
2
1
0
Pirin Blagoevgrad 3
Tsarsko Selo 2
1
0
1
0
Kolding FC
Randers FC 1
2
2
1
2
Warta Poznan 2
Widzew lodz 1
3
1
2
0
FK Krasnodar II
Ural Sverdlovsk Oblast
1
3
0
1
Elfsborg
Hacken
3
0
0
0
Zaglebie Lubin
Arda
3
1
2
0
Fremad Amager
Lyngby
1
4
0
2
Sport Podbrezova
Slavoj Trebisov 1
3
0
0
0
MFK Ruzomberok
Partizan Bardejov
3
0
1
0
Gjilani
Decic Tuzi
1
0
1
0
Spartak Pleven
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
2
3
2
2
Vojvodina Novi Sad
NK Mura 05
1
5
1
2
Baltika Kaliningrad
FK Vozdovac Beograd
2
0
1
0
FC Superfund Pasching
SG Austria Klagenfurt
0
1
0
1
Kapfenberg
NK Nafta
4
1
1
1
Slask Wroclaw
Crvena Zvezda
0
4
0
2
Tom Tomsk
KF Llapi
2
0
0
0
Lechia Gdansk 1
Wisla Plock 1
2
0
2
0
Nordsjaelland
Viborg
2
1
0
0
FC Liefering
SKU Amstetten 1
0
1
0
0
Pogon Szczecin
Arka Gdynia
2
2
0
1
Domzale 1 1
NK Orijent Rijeka 2
3
3
2
1
Mladost Lucani
Gazovik Orenburg
3
2
1
1
Crvena Zvezda
Slask Wroclaw 1
4
0
2
0
Ajman
Dynamo Kyiv
Postp.
Austria Wien (Youth)
Rapid Vienna (Youth)
1
1
1
1
SV Spittal
SG Austria Klagenfurt
Postp.
Raufoss
Skeid Oslo
Postp.
Notodden FK
Fram Larvik
Postp.
F91 Dudelange
US Mondorf-les-Bains
2
0
1
0
Vrgorac
Uspinjaca
Postp.
Sydney United
St George Saints
4
0
4
0
SD Raiders FC
Camden Tigers SC
3
1
0
0
Blacktown Spartans
A.P.I.A. Leichhardt Tigers
2
1
1
0
Gold Coast Knights
Peninsula Power
2
3
1
2
Shakhter Soligorsk U19
Shakhter Soligorsk II
1
3
0
1
Rydalmere Lions FC
Spirit FC
0
1
0
1
Yenisey Krasnoyarsk
Tambov
2
1
1
0
Lisen
Vysocina jihlava
1
1
1
0
Dinamo Briansk
FK Forte Taganrog
2
1
2
1
AFC Progresul Spartac Bucuresti 2
Rapid Bucuresti 1 2
0
2
0
1
Arsenal Tula Youth
FK Khimik Novomoskovsk
2
1
2
1
FK Forte Taganrog
Dinamo Briansk
1
2
1
2
Helsingor
HIK Hellerup
Postp.
Jiskra Usti nad Orlici
Chrudim
Postp.
SK Prostejov
Unicov
Postp.
FC Wacker Innsbruck
FC Dornbirn 1913
Postp.
NK Solin 2
NK Dugopolje 1
2
3
0
1
Bytovia Bytow
Gwardia Koszalin
1
1
1
0
GKS Belchatow
Skra Czestochowa
2
2
0
0
Dalum
Naesby
1
0
0
0
Wisla Krakow
LKS Nieciecza 3
2
1
1
1
Wisla Krakow
Spartak Trnava
Postp.
Brisbane Roar (Youth)
Brisbane Wolves
Postp.
Sardice
Slovan Rosice
Postp.
Sokol Lanzho
SC Znojmo
Postp.
MRKS Czechowice Dziedzice
Rekord II Bielsko-Biala
4
2
1
0
GKS Tychy
Trinec
5
1
2
0
Resovia Rzeszow
Siarka Tarnobrzeg
2
0
0
0
Chrobry Glogow 1
Gornik Polkowice 1
2
1
1
1
Sokol Dolna Zdana
SKM Puchov
3
0
2
0
FAC Team Fur Wien
SV Horn 1
7
5
7
0
Gyirmot SE
Csakvari TK 1
1
0
1
0
Polonia Bytom
KS Wieczysta Krakow
2
3
2
1
Ripensia Timisoara 2
CS Avantul Periam 1
8
1
2
0
Debrecin VSC
Kazincbarcika
4
0
4
0
Miedz Legnica
MKS Kluczbork
7
0
4
0
MFK Dubnica nad Vahom
SKF Sered
1
0
1
0
Swit Nowy Dwor Mazowiecki 1
Wigry Suwalki 3
2
2
2
2
FC Dobrudzha 1 3
Cherno More Varna
0
1
0
0
Lafnitz
Trenkwalder Admira (Youth)
Postp.
NK Osijek II
HNK Cibalia
4
3
0
0
FK Senica 2
STK Samorin
5
5
1
2
MSK Zilina B
Dukla Banska Bystrica
2
3
0
3
FC Gomel
Slavia Mozyr
1
1
1
0
Holbaek
KFUM Roskilde
1
2
1
2
Olimpia Elblag 1
Radunia Stezyca 1
0
0
0
0
Widzew lodz 1
Polonia Warszawa 2
2
1
0
0
Levski Sofia 3
Podbeskidzie Bielsko-Biala 1
1
0
1
0
NK Dubrava Zagreb 1
Radnik Sesvete 1
5
3
4
1
B93 Copenhagen 1
Herfolge Boldklub Koge
0
2
0
0
OKS Stomil Olsztyn
Pogonmazovik
4
1
2
0
Hillerod Fodbold
Skovshoved 6
4
0
2
0
Samgurali Tskh
Shukura Kobuleti
Postp.
Ruch Radzionkow
Polonia Nysa 1
2
0
1
0
Ruch Chorzow
Slask Wroclaw II
5
0
3
0
Sokol Ostroda
Jeziorak Ilawa
6
4
2
2
Naestved
Bronshoj
1
2
1
1
Radomiak Radom 1
Stal Rzeszow 1
3
1
2
0
VSK Arhus
Thisted FC
2
1
0
0
Hutnik Krakow 1
GKS Jastrzebie
3
1
3
0
Litex Lovech 1
Yantra Gabrovo 1
2
0
1
0
Middelfart G og
Fredericia 1
1
3
1
3
Slovan Bratislava
Gornik Zabrze
2
2
2
0
Lokomotiv Sofia 1 3
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa 2
0
0
0
0
Elana Torun
Olimpia Grudziadz
1
4
1
3
LKS Czaniec
Goral Zywiec
2
5
0
5
Slavoj Vysehrad
FK Graffin Vlasim
2
4
2
2
Beroe Stara Zagora 2
Lokomotiv Plovdiv 1
0
3
0
2
Bregalnica Stip
Pehchevo
1
1
0
0
Kaarinan Pojat
Ekenas IF Fotboll 1
2
1
1
0
FK Kozuv
Vardar Negotino
2
2
0
0
Lahti
Honka Espoo
0
1
0
1
Metalac Gornji Milanovac
FK Zarkovo 1
5
0
2
0
Radnicki Nis
FC Inhulets Petrove
2
1
0
0
Chertanovo Moscow
Indjija
1
2
1
1
Belasica Strumica
FC Plackovica 1
3
0
0
0
BK Frem
Vanlose
2
0
1
0
Botev Plovdiv 1
Etar 3
2
1
1
1
Cracovia Krakow
MSK Zilina 1
3
2
2
1
ND Gorica 1
Radomlje 1
3
1
1
1
Botev Vratsa
Chernomorets Balchik
2
0
2
0
Korona Kielce
Zaglebie Sosnowiec
1
0
0
0
FK Napredak Krusevac
Tom Tomsk
Postp.
First Wien 1894
Rapid Vienna (Youth)
4
7
2
3
Huanamo
Halmstads
1
3
1
2
Debrecin VSC
DEAC
0
1
0
0
Borec Veles
FK Kadino
3
2
3
1
Macva Sabac 2
Sloboda
1
0
0
0
Ilves Tampere
SJK Seinajoen
5
3
3
2
KuPs
AC Oulu
2
0
0
0
SC Sand (w)
Basel (w)
3
0
0
0
KTP Kotka
PK-35 Vantaa
2
1
1
0
Grazer AK
FC Blau Weiss Linz 1
0
1
0
1
Gornik Leczna
Pogon Siedlce
3
0
2
0
Dunajska Streda 2
Gyori ETO 1
3
0
0
0
FK Kosice
Michalovce
0
3
0
1
Aarhus AGF
Brondby IF
2
1
0
1
FC Koper 1
Tabor Sezana 1
2
0
0
0
Rabotnicki Skopje
FK Teteks Tetovo
2
0
0
0
FK Buducnost Podgorica
KOM Podgorica
4
1
2
1
Backa Topola
Olimpic Donetsk
2
3
1
2
Habitpharm Javor
FK Loznica
3
1
1
1
Klubi 04 Helsinki
Gnistan Helsinki
0
2
0
2
NK Opatija
Kustosija
2
1
1
1
Swit Skolwin 1
Hutnik Szczecin
3
1
2
0
NK Olimpija Ljubljana
FK Backa Backa Palanka
2
0
0
0
Union Touarga Sport Rabat 1
SCCM Chabab Mohamedia
1
3
0
1
Mladost Zdralovi
NK Zagorec Krapina
Postp.
Radnik Surdulica
Dinamo Tbilisi
1
0
1
0
FC Superfund Pasching
SK Vorwarts Steyr
0
2
0
1
Arsenal Tula
Novi Pazar
1
0
0
0
FC Shakhtar Donetsk
Ludogorets Razgrad
2
2
1
0
Kolos Kovalyovka
Sileks
2
1
0
0
Lokomotiv Moscow
Atletico Mancha real
4
1
1
0
Velez CF
Lokomotiv Moscow 1
1
4
0
1
HJK Helsinki
FC Haka
1
0
1
0
BATE Borisov 2
FK Isloch Minsk
4
3
1
2
Pakhtakor
Zenit St. Petersburg
0
3
0
2
Rubin Kazan
FK Sochi
3
2
1
2
Fakel
FK Rad Beograd
1
1
1
1
FC Saburtalo Tbilisi
Lokomotiv Tbilisi 2
1
1
1
1
Kolding FC
AC Horsens 1
1
1
1
0
Rodina Moskva
FK Znamya Noginsk
Postp.
Renova Cepciste
Jagodina
2
1
1
1
Jammerbugt
Vendsyssel
Cancel
Chojniczanka Chojnice
Nielba Wagrowiec
3
1
2
0
Szombathelyi Haladas
Szolnoki MAV FC
1
1
0
1
Midtjylland
Aalborg
3
1
2
0
Nordsjaelland (w)
HB Koge (w)
0
3
0
0
KF Arberia
Academy Pandev
1
1
0
0
Pobeda Prilep
FK Napredok
Postp.
Silkeborg
Vejle
0
1
0
1
JIPPO
MP MIKELI
2
0
1
0
Zenit St. Petersburg
Shakhter Soligorsk
2
0
2
0
Neftekhimik Nizhnekamsk
Proleter
1
5
0
2
Bayer Leverkusen (w)
Werder Bremen (w)
3
2
1
1
Rukh Vynnyky
Kyzylzhar Petropavlovsk
3
1
1
1
Jordan
Dynamo Kyiv
0
0
0
0
Jaro
SJK Akatemia
2
0
0
0
Costa do Sol Maputo
Incomati Xinavane 2
0
1
0
1
GKS Katowice
LKS Goczalkowice Zdroj
4
1
1
0
Khimki
NK Publikum Celje
1
3
0
0
PFC Oleksandria
FK Makedonija Gjorce Petrov
4
1
2
0
FK Spartak Zlatibor Voda
Olimpic Donetsk
0
3
0
1
Rostov FK
Ostersunds FK
1
0
1
0
IFK Mariehamn 1
PIF Parainen
4
0
1
0
FK Vozdovac Beograd
Kolos Kovalyovka
0
2
0
0
Caucaia CE
Campo Grande CE
Postp.
Furia Roja Jesus Maria
Chapulineros
Postp.
Mladost Lucani
PFK Montana
2
1
1
0
Partizan Belgrade
Desna Chernihiv
1
0
0
0
CSKA Sofia 1
Strumska Slava 2
4
0
2
0
Slavia Sofia
Vojvodina Novi Sad
0
1
0
0
Talento y Vida 3
Ferrovalvulas FC 1 4
1
1
0
0
FC Ufa
Crvena Zvezda
0
1
0
1
Khimki
Arda
Postp.
FK Spartak Zlatibor Voda
Torpedo moskva 1
0
5
0
2
Dnipro-1
Cukaricki Stankom
2
0
2
0
Sol de Oriente 2
E.D.P IND. Medellin 2
0
0
0
0
Liga Dep. Universitaria Quito
Centro Atletico Fenix
Postp.
Sutherland Sharks U20
St.George Saints U20
Postp.
FC Shakhtar Donetsk
Sileks
4
1
0
1
Dinamo Briansk
Stavropolye-2009
1
2
1
2
Tsarsko Selo 2
Sportist Svoge
3
0
2
0
FK Ohrid 2004
Jagodina
2
0
0
0
Esbjerg 1
Vejle 1
0
0
0
0
Odense BK 2
Randers FC 4
0
1
0
1
ACS Poli Timisoara
Pandurii Targu-Jiu
Pending
Helsingor 1
Lyngby 3
1
0
1
0
ASU Politehnica Timisoara
Luceafarul Oradea
3
2
0
1
Renova Cepciste
FK Drita Bogovinje
Postp.
FK Shkupi
Zenit-2 St.Petersburg
Postp.
Etar
FC Zagorets
1
3
1
1
Rotor Volgograd
NK Mura 05
Sandecja Nowy Sacz
Sokol Sieniawa
Novi Pazar
Slovan Bratislava
Habitpharm Javor
IMT Novi Belgrade
FC Struga Trim Lum
Pelister Bitola
KF Arberia
FC Mynai
FK Napredak Krusevac
Dinamo Tbilisi
PFC Oleksandria
CSKA 1948 Sofia
Radnicki Nis
Akron Togliatti
FK Shkendija 79
Lou Gansike Sol
FK Chayka K-SR
Prishtina
Hvidovre IF
HIK Hellerup
BK Avarta
B93 Copenhagen
Vocklamarkt
FC Blau Weiss Linz
SV Wienerberger
Wiener SC
Postp.
SC Freiburg (w)
Basel (w)
F91 Dudelange
Swift Hesperange
GKS Belchatow
Lechia Tomaszow Mazowiecki
Rapid Bucuresti
Universitaea Cluj
Vihren Sandanski
Pirin Blagoevgrad
GKS Tychy
GKS Katowice
Chrobry Glogow
Miedz Legnica II
FC Copenhagen
Aarhus AGF
Sonderjyske
AC Horsens
NK Dubrava Zagreb
Hrvatski dragovoljac
Chojniczanka Chojnice
Bytovia Bytow
Renova Cepciste
Rabotnicki Skopje
Borec Veles
FK Teteks Tetovo
FC Krasnodar
Riga FC
Yenisey Krasnoyarsk
Chernomorets Novorossiysk
Aalborg
Lyngby
Dukla Banska Bystrica
Sokol Dolna Zdana
FK Drita Bogovinje
FK Sloga 1934 Vinica
Vlazrimi Kicevo
Pobeda Prilep
FK Makedonija Gjorce Petrov
FC Inhulets Petrove
Metalac Gornji Milanovac
Radnicki 1923 Kragujevac
Radomiak Radom
Motor Lublin
Odense BK
Herfolge Boldklub Koge
Belasica Strumica
FK Kozuv
Brann
Sotra
Michalovce
Slavoj Trebisov
Slavia Sofia
Irtysh 1946 Omsk
Jablonec B
Slavia Prague B
Lisen
FC Artmedia Petrzalka
NK Opatija
Radnik Sesvete
FC Krasnodar
Shakhter Soligorsk
Domzale
ND Gorica
MSK Zilina
Sport Podbrezova
Zenit St. Petersburg
Ural Sverdlovsk Oblast
Lokomotiv Moscow
Ostersunds FK
Iraq
Kuwait
Legia Warszawa
OKS Stomil Olsztyn
SG Austria Klagenfurt
SC Weiz
Vysocina jihlava
Vrchovina
Gwarek Tarnowskie Gory
MKS Slask Swietochlowice
Radomiak Radom
Orleta Radzyn Podlaski
Jeunesse Esch
Red Boys Differdange
Yenisey Krasnoyarsk
Veles
FK Vozdovac Beograd
LKS Lodz
FC Ufa
FK Spartak Zlatibor Voda
Nordsjaelland
Fremad Amager
Pelister Bitola
Jagodina
FC Lviv
Academy Pandev
FK Shkupi
Terek Grozny
Midtjylland
Silkeborg
Kolding FC
Sonderjyske
SKA Khabarovsk
FK Napredak Krusevac
FC Mariupol
Proleter
FK Sochi
Cukaricki Stankom
Nordsjaelland
Naestved
Molde
Brattvag
Fredrikstad
Grorud
Panama
Serbia
Midtjylland
Esbjerg
FC Liefering
SG Austria Klagenfurt
FC Superfund Pasching
Grazer AK
Norrby IF
Hacken
Rapid Vienna (Youth)
SV Horn
Austria Wien (Youth)
SKU Amstetten
Lafnitz
Andelsbuch
Honefoss BK
Asker
Malmo FF
IFK Malmo FK
Vaxjo (w)
Kristianstads DFF (w)
Skeid Oslo
Fram Reykjavik
Hradec Kralove
Nitra
Arka Gdynia
Olimpia Elblag
GKS Tychy
Ruch Chorzow
Hvidovre IF
Holbaek
FK Graffin Vlasim
Vysocina jihlava
BK Frem
AB Copenhagen
B93 Copenhagen
Skovshoved
Bronshoj
HIK Hellerup
Domzale
Sarajevo
Thisted FC
Jammerbugt
AIK Solna
Vasalunds IF
IK Brage
Sandvikens IF
Sport Podbrezova
Zlate Moravce
Falkenberg
Halmstads
Moss
KFUM Oslo
Norrby IF
FC Trollhattan
IK Sirius FK
Gefle IF
SJK Seinajoen
Vaasa VPS
Ilves Tampere
KTP Kotka
First Wien 1894
FC Blau Weiss Linz
Mjallby AIF
Landskrona BoIS
Helsingborg
Torns IF
Orebro
Degerfors IF
Wiener SC
Lafnitz
BK Avarta
Dalum